Vložky do bot

 
 
 
 

Vložky do bot

 
Vložky do bot
Oblíbené

Vložky do bot

Anatomicky tvarovaná dětská vkládací stélka pro podporu zdravých chodidel vašeho dieťaťa.Vkladacie stélky jsou určeny pro modely zobrazené dole.
40 Kč

 
 

Zdravé nohy

Když se narodíme jsou naše chodidla většinou zcela v pořádku. První problémy se začínají objevovat až později, za co jsi můžeme sami nevhodným obutím. Naše chodidlo je přizpůsobeno na měkký povrch a dnes se pohybujeme zejména po tvrdém terénu jako je asfalt, podlahy apod. Proto naše noha trpí a deformuje se už od našich prvních krůčků. Abychom se takovým problémům vyvarovali, je nutné mít nejen správnou obuv, ale dobré je mít i vložky do bot.

Pro koho a proč vložky do bot

Vložka v botě dostává tělo do požadované stability. V drahých a kvalitních botách je i kvalitní vložka, ale pokud jste zjistili, že i v kvalitních botách se kvalitní vložka nenachází, oplatí se do ní investovat. Kvalitní vložky do bot jsou lisovány ve formách, které se po čase opotřebují a je potřebné vytvořit novou formu, čím se náklady na kvalitní vložku do bot navyšují. I kvalitní vložka do bot má své důležitosti. Vložka do bot by měla disponovat hlubokou patou pro absorpci nárazu, měla by být správně anatomicky tvarovaná, antibakteriální, aby zajistila pohodlnou chůzi ale hlavně bezpečí pro chodidlo. To vše chodidlo pro správný a zdravý vývoj potřebuje.

Komfort pro chodidlo

Funkční vložky zvyšují komfort pro vaše pohodlí, rozkládají hmotnost na celou plochu chodila, takže se vám i vašemu děťátku bude pohodlně chodit. Vložky do bot také upravují spadlou klenbu na chodidle, upravují špatné držení těla, pomáhají při bolesti páteře, kolen nebo kyčelních kloubů. Kromě toho pomáhají i při růstových problémech dospívajících dětí a chrání naše chodidlo před tím, aby nebylo ploché. Zainvestovat do správných vložek, je pro zdraví našich noh i nožiček dětí skvělý nápad.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze