O nás

 
 
 
 

O nás

V roce 2016 jsme u nás v raku cítili potřebu pokročit kupředu nejen naši výrobu ale i servis, který svým velkým a především malým zákazníkům nabízíme. Vznikl tak internetový obchod Gugenio.cz, jako modernější, přívětivější a přehlednější nástupce stránky www.detskeboty-rak.cz . Slůvko Gugenio je mezinárodně univerzální novotvar a představuje jméno našeho maskota. Ten Vás provází celým nákupem - od výběru až po případnou reklamaci, která je i díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi mnohem jednodušší a méně stresovou záležitostí.

Gugenio.sk je internetový obchod jako každý jiný, má svou pěknou grafiku, různé šuplíčky, ve kterých najdete vytoužený zboží i nákupní podmínky. To, co nás činí výjimečnými je snaha kvalitní zboží nejen prodávat, ale adekvátně k tomu se snažit i o to, abyste z nákupu u nás měli zážitek a radost. Na stránce proto najdete nejen volně stažitelné omalovánku Gugenia, ale například i kreslený komix, který Vás krok po kroku provede určením správné velikosti obuvi. To může být při online prodeji skutečně problém. Ale pokud by se to přece jen nepodařilo, tak jsme pro vás nakreslili i obrázek toho, jak probíhá bezplatná výměna botiček nesprávné velikosti.

Kvalitní slovenská obuv značky RAK však není jediným zbožím, které u nás najdete. Spolupracujeme i s několika slovenskými designéry a výrobci dětského oblečení a tak si k našim botičky můžete přibalit například i drzé trička od Koláčové, roztoMILE a praktické punčošky na šle, nebo pohodlné a stylové oblečení pro začínající lezoune značky Haloo.

A abychom nezapomněli! Protože značka RAK je na trhu již téměř 25 let, je vysoce pravděpodobné, že bačkůrky od nás jste drali ve škole i vy. Do e-shopu Gugenio.cz jsme proto zařadili i stylové puntíkované přezůvky pro dospěláky tak, abyste se opět cítili jako za mlada:). Věříme, že to, že svou práci děláme s radostí a zanícením se projeví na Vaší spokojenosti s nákupem v našem e-shopu.

S láskou RAK s.r.o. a Gugenio.cz

 
 
 
Certifikát + Žirafa

certificatelicenciacertificate2licenčné oprávnenícertifikát2certifikát3certifikát4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze