Dětská obuv - boty RAFAEL

 
 
 
 

Boty na suchý zip

RAFAEL

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:00207-1N*RAFAEL
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Velikost EU: 19, Velikost UK: 3: 1.080 Kč
:
Tabulka velikostí
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
 • MIKEŠ
  sleva 10%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 610 Kč
  ušetříte: 61 Kč
  549 Kč
 • Punčochy bez šlí bílé
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 216 Kč
  ušetříte: 11 Kč
  205 Kč
Přidat označené nabídky, spolu s RAFAEL
Zobrazit více
Zobrazit méně

Dětská vycházková obuv s praktickým zapínáním na "suchý zip" určená pro děti do 6 let. Je lehká, pružná, vyrobená z přírodní kůže včetně podšívky, která zajišťuje prodyšnost a dokonale se přizpůsobí tvaru nohy. Kotníkový střih, výztuž paty, anatomicky tvarovaná  antibakteriální  vkládací stélka zajistí dítěti pohodlí a pocit bezpečné chůze a zohlednění anatomické zvláštnosti dětské nohy i jejich zdravý vývoj. Při výrobě svršku a stélky obuvi jsou použity pouze vodou ředitelné lepidla, tedy lepidla bez obsahu organických rozpúšťadiel.Celý svršek obuvi je vyroben z hladké lícové kůže Nappa, jejíž povrchová úprava zvyšuje odolnost a užitné vlastnosti obuvi především při deštivém a vlhkém počasí a zjednodušuje ošetřování a čištění obuvi. Zvýšený okraj podešve s překrytím špice obuvi rovněž zajistí lepší odolnost vůči promočení, znečištění a poškození svršku obuvi. Obuv má certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Kromě toho byla posuzována komisí složenou z ortopeda, dětského lékaře, modeláře a specialistů na výrobu obuvi, na základě čehož získala licenci na užívání ochranné známky "Žirafa" a "Česká kvalita".Je určena především do exteriéru.

 

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze