Dětské tenisky - IDA

 
 
 
 

Dětské tenisky

IDA
Zobrazit v plné velikosti
NovinkaExkluzivní
IDA
IDA
IDA
IDA
 

IDA

Při koupi těchto dětských tenisek si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok. Při volnočasových aktivitách budou nožky Vašeho děťátka cítit komfortně.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:100016-3*IDA
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Velikost EU: 19, Velikost UK: 3: 810 Kč
:
Tabulka velikostí
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
 • Punčochy se šlemi béžové
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 205 Kč
  ušetříte: 10 Kč
  195 Kč
 • GINA
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 1.010 Kč
  ušetříte: 51 Kč
  960 Kč
 • Bačkůrky béžové
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 370 Kč
  ušetříte: 19 Kč
  352 Kč
Přidat označené nabídky, spolu s IDA
Zobrazit více
Zobrazit méně

Dětská obuv ve stylu "tenisek" na ​​šněrování určena pro děti cca do 6 let. Dětské tenisky jsou lehké, pružné vyrobeny v kombinaci textilu "kepr" ze 100% - ní bavlny a přírodní kůže. Tyto materiály zajišťují prodyšnost a dokonale se přizpůsobují tvaru nohy. Kotníkový střih, výztuž paty a  anatomicky   tvarovaná vkládací stélka zajistí dítěti pohodlnou a bezpečnou chůzi a podporují zdravý vývoj dětské nohy. Při výrobě anatomické vkládací stélky z přírodní podšívkový kůže je použito pouze disperzní (vodou ředitelné) lepidlo, tedy lepidlo bez obsahu škodlivých organických rozpouštědel. Obuv mě certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Kromě toho byla posuzována komisí složenou z ortopeda, dětského lékaře, modeláře a specialistů na výrobu obuvi, na základě čehož získala licenci na užívání ochranné známky "Žirafa" a "Česká kvalita".Dětské tenisky jsou určeny především na volnočasové aktivity dítěte v exteriéru při suchém počasí. Při deštivém počasí je vhodné tenisky ošetřit voděodolným sprejem na textil a broušenou kůži.

 

Při koupi  této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze