Tričko šedé Gots | gugenio.cz

 
 
 
 

Dětské oblečení

Tričko šedé - GOTS

Jednoduché oversize tričko s krátkým rukávem a barevnými knoflíky. Návrhy a design Milamal.Vyrobené ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS. Ušito na Slovensku.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:TRICKO00*SEDE
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Výběr velikosti oblečení: 62 – 68: 690 Kč
:
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
 • Tepláky černý proužek - GOTS
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 785 Kč
  ušetříte: 39 Kč
  746 Kč
 • Tepláky se šlemi růžové - GOTS
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 825 Kč
  ušetříte: 41 Kč
  784 Kč
 • Sukně černý proužek - GOTS
  sleva 5%
  Dostupnost
  Dostupnost: Do 14 dnů
  Cena: 650 Kč
  ušetříte: 33 Kč
  618 Kč
Přidat označené nabídky, spolu s Tričko šedé - GOTS
Zobrazit více
Zobrazit méně

Jednoduché oversize tričko s barevnými knoflíky si rychle oblíbí chlapeček i holčička. Má prodloužený střih, zadní díl delší než přední. Hodí se k tepláčkám, kraťasům, sukýnce ...

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a podzemní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech se při výrobě obyčejného trička požije asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku. Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze