Tílko šedý melír Gots | gugenio.cz

 
 
 
 

Dětské oblečení

Tílko šedý melír - GOTS
Zobrazit v plné velikosti
DoporučujemeOblíbené
Tílko šedý melír - GOTS
Tílko šedý melír - GOTS
Tílko šedý melír - GOTS
 

Tílko šedý melír - GOTS

Tílko vhodné na všechny roční období. Vyrobeno z organické bavlny s certifikátem GOTS. Ušito na Slovensku.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:TIELKO00*SEDY MELIR GOTS
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Výběr velikosti oblečení: 62 – 68: 410 Kč
:

Tílko vhodné na všechny roční období. V zimě jako spodní vrstva pod oblečení, v létě vypadá dobře i samotné. Vyrobeno z žebrované organické bavlny, která je vhodná i pro citlivou pokožku dítěte, má termoregulační vlastnosti.

Složení: 95% organická bavlna s certifikátem GOTS, 5% elastan 

Materiál: žebrovaná bavlna

Ošetření: prát na 30, nesušit v sušičce 

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a podzemní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech se při výrobě obyčejného trička požije asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku. Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze