Tepláky černé zateplené - gugenio.cz

 
 
 
 

Dětské oblečení

Tepláky černé zateplené - GOTS
Zobrazit v plné velikosti
DoporučujemeOblíbené
Tepláky černé zateplené - GOTS
Tepláky černé zateplené - GOTS
Tepláky černé zateplené - GOTS
Tepláky černé zateplené - GOTS
Tepláky černé zateplené - GOTS
Tepláky černé zateplené - GOTS
 

Tepláky černé zateplené - GOTS

Tepláky, které každé děťátko musí mít v šatníku. Vyrobené ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS. Ušité na Slovensku. Hrubší tepákovina.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:TEPLAKY0*CIER.ZATEPLENE
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Výběr velikosti oblečení: 62 – 68: 785 Kč
:
Tabulka velikostí

Tepláčky pudlového střihu z organické bavlny, vyrobené z teplákoviny. Dole frajerské úzké kalhoty, nahoru volné, aby schovali i plenku. Tepláčky jsou navrženy tak, aby rostly spolu s dítětem. Dají se ovinout a tím ponosit delší dobu.

Složení: 100% organická bavlna s certifikátem GOTS

Materiál: teplákovina, hrubší

Prát na 30 stupňů, nesušit v sušičce

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a podzemní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech se při výrobě obyčejného trička požije asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku. Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze