Sukně šedá - GOTS

 
 
 
 

Dětské oblečení

Sukně šedá - GOTS

Roztomilá sukýnka na šle. Návrhy a design Milamal.Vyrobené ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS. Ušito na Slovensku.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:SUKNA000*SEDA1
Dostupnost
Dostupnost: 10-15 pracovních dnů
Velikosti:
Výběr velikosti oblečení: 62 – 68: 650 Kč
:

Roztomilá sukýnka na šle. Šle jsou na knoflíky s posunem na 3 dírky, dají se i odepnout. Sukýnka je navržena tak aby se dala déle nosit, dobře vypadá i když je kratší.

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a spodní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech obsahuje jedno obyčejné tričko asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze