Legíny šedý melír - gugenio.cz

 
 
 
 

Dětské oblečení

Legíny šedý melír - GOTS

Pohodlné legíny mají řadu využití. V teplých měsících samotné, v chladnějších pod nohavice.Vyrobené z organické bavlny s certifikátem GOTS. Ušité na Slovensku.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:LEGINY00*SEDE MELIR GOTS
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Výběr velikosti oblečení: 62 – 68: 435 Kč
:
Tabulka velikostí

 Pohodlné legíny mají řadu využití. V teplých měsících samotné, v chladnějších pod kalhoty. Jsou vhodné jako domácí oblečení nebo spolu s našim nátělníkem i jako pyžamo. Vyrobeno z žebrované organické bavlny, která je vhodná i pro citlivou pokožku dítěte, má termoregulační vlastnosti.

Složení: 95% organická bavlna s certifikátem GOTS, 5% elastan 

Materiál: žebrovaná bavlna

Ošetření: prát na 30, nesušit v sušičce 

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a podzemní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech se při výrobě obyčejného trička požije asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku. Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze