Čepice tyrkysová -GOTS - Gugenio.cz

 
 
 
 

Dětské oblečení

Čepice tyrkysová - GOTS

Čepice v praktických barvách.
Kód:CIAPKA00*TYRKYSOVA
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Čepice: S 20 m ( 1–3 roky ): 390 Kč
:

Čepice je v 2 velikostech, je vyrobena z organické žebrové bavlny. Je praktická a jednoduchá. Žebrovina se natáhne a dobře přizpůsobí na hlavičku a proto se dá nosit delší dobu. 

 

Složení: 95% organická bavlna s certifikátem GOTS, 5% elastan 

Perte v pračce na 30, nesušit v sušičce

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a podzemní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech se při výrobě obyčejného trička požije asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku . Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze