Bačkůrky a body GOTS - modré

 
 
 
 

Dětské oblečení

Bačkůrky a body GOTS - modré

Zvýhodněná cena za set, vhodné jako dárek. Body krátký rukáv, vyrobené ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS + bačkůrky s uzavřenou špicí. Velikost bačkůrek napište prosím do poznámky.
Kód:PAPUBODY*MODRE
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Velikost body: 3–6 m: 780 Kč
:

Body s praktickým zapínáním na knoflíky, příjemné na hebkou pokožku děťátka. Vyrobeno ze 100% organické bavlny s certifikátem GOTS.

Proč jsme se rozhodli používat BIO materiály?

BIO materiály mají mnoho pozitiv. Nezpůsobují žádnou zátěž pro půdu a spodní vody. Neohrožují ani zdraví pěstitelů a pracovníků, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Při pěstování biobavlny se používá pouze nejkvalitnější hnojivo. Pěstitelé používají staré techniky na odlákání hmyzu a škůdců, půdu obdělávají ručně a nevyužívají dětskou práci. Na polích s biobavlnou se dodržuje vysoký standard pracovní etiky. Při barvení biobavlny se nevyužívají žádné zdraví škodlivé chemikálie.

Při konvenčních materiálech obsahuje jedno obyčejné tričko asi čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže. Kromě toho jsou bio materiály velmi příjemné, působí antistresově, mají termoregulační vlastnosti, jsou hypoalergenní a nedráždí citlivou pokožku . Ocení to zejména maminky dětí nebo lidé, kteří mají pokožku náchylnější na podráždění.

Oblečení je měkké, příjemné a i po několika vypráních drží barvu i tvar. Dědí ho sourozenci a stále vypadá jako nové.

Kvalita bio materiálů se dá rozpoznat i podle jejich certifikátů. V oblasti textilu mezi nejlepší patří ty, které mají certifikát GOTS. Pokud hledáte opravdu kvalitní oblečení, je certifikované bio oblečení opravdu dobrá volba.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze