Capáčky sandálkové FRUTTI - detskeboty-rak.cz - dětské boty, bačkůrky, přezůvky, papuče, capáčky,dětské tenisky, dětské sandálky, dětské holinky, batohy, knihy pro děti

 
 
 
 

Capáčky sandálkove podešv bílá

FRUTTI

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:00302-1N*FRUTTI
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Velikost EU: 18, Velikost UK: 2: 553 Kč
:
Tabulka velikostí

Capáčky jsou určeny pro batolata od prvních krůčků do 1,5 až 2 let věku. Jsou lehké, pružné, vyrobené z měkké přírodní kůže (NAPPA) včetně podšívky, která zajišťuje prodyšnost a dokonale se přizpůsobí tvaru nohy. Kotníkový střih, tvar špice, výztuž paty a pružná podešev zajistí děťátku stabilitu, pohodlí a pocit bezpečné chůze a zohlednění anatomické zvláštnosti dětské nožky i jejich zdravý vývoj. Podešev z přírodního kaučuku (krepa) je zvláště vhodná na kluzké podlahy, např. z lesklé keramiky, lakované parkety a pod.Pri výrobě svršku a stélky dětské obuvi jsou použity pouze vodou ředitelné lepidla, tedy lepidla bez obsahu organických rozpúšťadiel.Naše capáčky mají certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Kromě toho byly posuzovány komisí složenou z ortopeda, dětského lékaře, modeláře a specialistů na výrobu obuvi, na základě čehož získali licenci na užívání ochranné známky "Žirafa" a "Česká kvalita". Jsou vhodné do interiéru a exteriéru při suchém počasí.

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze