Bačkůrky telefón béžová uzavřené | gugenio.cz

 
 
 
 

Bačkůrky

Bačkúrky telefon béžové
Zobrazit v plné velikosti
NovinkaLimitovaná edice
Bačkúrky telefon béžové
Bačkúrky telefon béžové
Bačkúrky telefon béžové
Bačkúrky telefon béžové
Bačkúrky telefon béžové
 

Bačkúrky telefon béžové

Dětská obuv - bačkůrky v různém barevném provedení, s možností výběru pro holčičky a chlapce z více barev a motivů. Bačkůrky jsou pohodlné, lehké a umožňují komfortní chůzi.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:2-943022*T1
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Velikost EU: 23, Velikost UK: 6: 390 Kč
:
Tabulka velikostí

Dětská domácí obuv - bačkůrky, s gumotextilním páskem přes nárt určena pro děti cca od 2 do 10 let. Bačkůrka  je lehká, pružná, vyrobená z textilu (ze 100%-ní bavlny), který zajišťuje prodyšnost a dokonale se přizpůsobí tvaru nohy. Stélka bačkůrky je vyrobena v kombinaci s  anatomicky tvarovaným klenkem, což zabezpečuje dítěti pohodlnou a bezpečnou chůzi a podporuje zdravý vývoj nohy. Obuv je určena jako přezůvková obuv do domácností, školky, školy a podobně. Bačkůrky nejsou vhodné na volnočasové sportovní aktivity v tělocvičně, na školním hřišti a podobně. Obuv má certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Kromě toho byla posuzována komisí odborníků a specialistů z pohledu ortopedie, pediatrie, modelingu obuvi, technologie výroby a použitých materiálů, na základě čehož získala licenci na užívání ochranné známky " Žirafa "a" Česká kvalita ".

 

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze