Bačkůrky uzavřené pejsek a kočička VÁNOČNÍ

 
 
 
 

Bačkůrky

Bačkůrky pejsek a kočička VÁNOČNÍ
Zobrazit v plné velikosti
NovinkaLimitovaná edice
Bačkůrky pejsek a kočička VÁNOČNÍ
Bačkůrky pejsek a kočička VÁNOČNÍ
Bačkůrky pejsek a kočička VÁNOČNÍ
 

Bačkůrky pejsek a kočička VÁNOČNÍ

Obujte dětem pohádkové bačkůrky a nechte je, aby si tvořili vlastní příběh. Výjimečná kolekce bačkůrek RAK vznikla ve spolupráci se Slovenskou národní galerií. Bačkůrky jsou pohodlné, lehké a umožňují komfortní chůzi.
Výrobce:RAK spol. s r.o.
Kód:2-943022*PMV
Dostupnost
Dostupnost: Do 14 dnů
Velikosti:
Velikost EU: 23, Velikost UK: 6: 435 Kč
:
Tabulka velikostí

Obujte dětem pohádkové bačkůrky a nechte je, aby si tvořili vlastní příběh. Výjimečná kolekce bačkůrek RAK vznikla ve spolupráci se Slovenskou národní galerií. Díky jejich pečlivé práci s uměleckými díly jsme dostali možnost zpracovat příběhy O pejskovi a kočičce, které zná snad každý z Vás. Kultovní ilustrace Josefa ČAPKA jsme ve spolupráci se Zuzkou Hruškovou a firmou Florapint přenesli na bačkůrky a tak budou kroky Vašeho děťátka doprovázet každý den.

Navštivte SNG, kde kromě jiných poutavých aktivit najdete pro ty nejmenší například program Malé Divy.
Více informací získáte na www.sng.sk .

Tyto ilustrace a množství dalších děl ze sbírek Slovenská galerií naleznete na www.webumenia.sk .

Popis: Josef Čapek. Ilustr. z knihy Pohádky o pejskovi a kočičce. Kolem 1928. SNG

Dětská domácí obuv - bačkůrky, s gumotextilním páskem přes nárt určena pro děti cca od 2 do 10 let. Bačkůrka  je lehká, pružná, vyrobená z textilu (ze 100%-ní bavlny), který zajišťuje prodyšnost a dokonale se přizpůsobí tvaru nohy. Stélka bačkůrky je vyrobena v kombinaci s  anatomicky tvarovaným klenkem, což zabezpečuje dítěti pohodlnou a bezpečnou chůzi a podporuje zdravý vývoj nohy. Obuv je určena jako přezůvková obuv do domácností, školky, školy a podobně. Bačkůrky nejsou vhodné na volnočasové sportovní aktivity v tělocvičně, na školním hřišti a podobně. Obuv má certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Kromě toho byla posuzována komisí odborníků a specialistů z pohledu ortopedie, pediatrie, modelingu obuvi, technologie výroby a použitých materiálů, na základě čehož získala licenci na užívání ochranné známky " Žirafa "a" Česká kvalita ".

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze